Контактна інформація

Адреса Перечинської районної державної адміністрації: м. Перечин,  пл.Народна,16

Пошт. інд.: 89200

Тел. код:  (245)

Телефон: 2-13-53

Факс:  2-25-48, 2-19-95

Електрона пошта:  rdaperechin@carpathia.gov.ua

Режим роботи: з 08-00 до 17-00,

Обідня перерва: з 12-00 до 13-00

ГРАФІК

особистого прийому громадян

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 ЛАДОМИРЯК

Мар`яна Павлівна

Перший заступник голови державної адміністрації з питань промисловості, електрозв’язку, економіки та фінансової діяльності, зовнішньо-економічної і інвестиційної діяльності, туризму та приватизації, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, сільського господарства, використання та охорони земель, ліквідації надзвичайних ситуацій, охорони довкілля, експлуатації та ремонту шляхів, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва, енергетики, цивільного захисту та розвитку транспортного обслуговування населення.

 

Перший і другий

четвер місяця

 

Виїзний прийом:

третій

четвер місяця

 

 

 

 

ЧОМОЛЯК

Марина Іванівна

Заступник голови державної адміністрації з питань  освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтва, материнства і дитинства, сім’ї та молоді, національних меншин, праці, соціального захисту, пенсійного забезпечення  та міграції населення, фізичної культури і спорту.

 

Перша і друга

п’ятниця місяця

 

Виїзний прийом:

третя

п’ятниця місяця

 

 

ДЕВІЦЬКА

Надія Павлівна

Керівник апарату державної адміністрації з питань виконавської дисципліни, кадрового, правового (з питань організації роботи апарату), інформаційно-аналітичного, методичного, господарського та іншого організаційного забезпечення діяльності районної державної адміністрації та її апарату, формування Державного реєстру виборців та роботи архівного сектору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший і другий понеділок місяця


Виїзний прийом:

третій  понеділок місяця

 

Примітка:

1. Прийом громадян проводиться за адресою: пл. Народна, 16, м. Перечин, райдержадміністрація, з 10.00 до12.00 год. (тел.:2-13-53, 2-17-71).

                      2. Виїзні прийоми громадян, за місцем їх проживання, проводяться з 10.00 до12.00 год. за окремим                                 графіком.

                    3. У      випадках відсутності приймаючого організовується заміна відповідно до взаємозамінюваності                            керівників.