а Untitled Page

Сім`я, молодь і спорт

 

Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

 Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк 9 липня 2019 року  у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році з порядком денним:

  - Про розгляд заяв батьків , щодо направлення дітей на відпочинок у наметовий табір урочища Шипіт с. Тур’я – Поляна;

 -  Різне.

На засіданні штабу було прийнято ряд важливих питань.

    

 

 

 

 

В. о. начальника управління                                                    Л. ЧИНЯК


 

Оголошення

 

До відому жителів району. Проводиться набір дітей пільгових категорій для отримання ними послуг оздоровлення та відпочинку за путівками, придбаними за рахунок коштів обласного бюджету, оздоровлення за якими розпочинається 1 червня 2019 року до ДОЗ «Наталія» на 21 день, який знаходиться за адресою: с. Білин Рахівського р-ну. Повна вартість путівки – 7218,89 грн., для пільгових категорій дітей  10 та 30 відсотків.

З будь-яких питань щодо організації оздоровлення звертатися до управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації кабінет №6 (тел. 2-11-52, 2-24-39).

 

 

Начальник  управління                                                         В. ЦВІК


 

Відбулося  засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

 

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк 14 травня 2019 року  у залі засідань районного центру зайнятості відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році з порядком денним:

- Ознайомлення з розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.04.2019р. № 75 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році». 

-    Про хід підготовки та проведення оздоровчої кампанії в районі протягом літнього періоду 2019 року.       

-  Про роботу стаціонарних таборів району влітку 2019 року.

- Порядок надання дозвільних документів Держпродспоживслужби для відкриття таборів району.

- Про забезпечення пожежної безпеки у таборах району.

- Різне

 

На засіданні штабу було розглянуто ряд важливих питань та прийнято відповідні рішення.

 

      


 

ХІД ДИТЯЧОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ТА БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ РЕГІОНАЛЬНОГО ШТАБУ

 

 

На 1 серпня поточного року оздоровленням та відпочинком охоплено понад 16 тисяч дітей шкільного віку, з них 15 тисяч - діти пільгових категорій (це понад 22 відсотка від загальної кількості). Загалом для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, цього річ в обласному та місцевих бюджетах заплановано 26 мільйонів 104 тисячі гривень (що на 62 відсотки більше, ніж минулого року). На сьогодні, за оперативними даними, фактично використано 13 мільйонів.

           Такі дані озвучено під час засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулося 1 серпня в режимі відео-конференції під головуванням заступника голови штабу, директора департаменту соціального захисту населення ОДА Михайла Петрішки.

Зазначалося, що зараз у лідерах по оздоровленню дітей перебуває Іршавська РДА, де на 1 серпня оздоровлено 96 відсотків від загальної кількості дітей пільгових категорій. Такого показника вдалося досягти завдяки залученню для цих цілей позабюджетних коштів. Вище середнього результати демонструють  Полянська ОТГ, Ужгородський міськвиконком, Ужгородська РДА.

Також йшлося про стан дотримання безпеки у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, відповідність приміщень вимогам санітарних норм, здійснення заходів з безпечного перебування дітей в таких закладах.

За підсумками засідання  штабам райдержадміністрацій та міськвиконкомів рекомендовано спільно з керівниками дитячих закладів, головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головним управлінням Держпраці  у Закарпатській області, управлінням ДСНС України у Закарпатській області забезпечити здійснення необхідних перевірок дитячих оздоровчих закладів незалежно від форм власності. У разі виявлення порушень вимог законодавства вносити відповідні пропозиції аж до закриття закладів.

Райдержадміністраціям та міськвиконкомам рекомендовано з метою охоплення послугами оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей пільгових категорій забезпечити належне фінансування оздоровчої кампанії, в тому числі за рахунок залучених коштів спільно з громадськими та релігійними організаціями. РДА та МВК мають також налагодити систему обліку та контролю щодо перебування в регіоні організованих груп дітей на відпочинку (в готелях, базах відпочинку, наметових містечках тощо) та зобов’язати організаторів відпочинку дітей інформувати уповноважені місцеві органи виконавчої влади не пізніше, ніж за 10 днів до початку їх роботи.

          Райдержадміністраціям та міськвиконкомам рекомендовано з метою охоплення послугами оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей пільгових категорій забезпечити належне фінансування оздоровчої кампанії, в тому числі за рахунок залучених коштів спільно з громадськими та релігійними організаціями. РДА та МВК мають також налагодити систему обліку та контролю щодо перебування в регіоні організованих груп дітей на відпочинку (в готелях, базах відпочинку, наметових містечках тощо) та зобов’язати організаторів відпочинку дітей інформувати уповноважені місцеві органи виконавчої влади не пізніше, ніж за 10 днів до початку їх роботи.

 

                                                      ДОВІДКА

  про хід оздоровлення дітей району протягом літнього періоду

                                                    2018 року

 

 

          Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації  розроблена  районна Програма оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  на 2018 – 2021 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії  7 скликання від 21.12.2017 р.  № 367. Кошти на виконання заходів Програми на поточний рік з місцевого бюджету не виділено, що унеможливило організувати табори з денним перебуванням при загальноосвітніх школах району та забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

         Окрім цього, головою райдержадміністрації схвалені розпорядження «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році» № 183 від 30.05.2018 р. та «Про районний міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей» від 23.05.2018 р. №  174.

          Станом  на 23 липня 2018 року в районі працюють  3 стаціонарні табори: ДОЗ «Барвінок»,  ЛОК «ДБК-3 Полонина» та БВ «Лумшори». Організовані групи дітей забезпечуються  оздоровленням лише в дитячо - оздоровчому закладі «Барвінок». На сьогоднішній день цим закладом оздоровлено 103 дітей: з них 40 дітей району з  багатодітних та малозабезпечених сімей за спонсорські кошти Баварської общини міста Мюнхен у сумі 277, 200 тис. грн.

         Санаторне оздоровлення дітей здійснюється на базі двох санаторних закладів «Малятко» та «Човен», в яких оздоровлено 53 дітей, які перебувають на диспансерному обліку за кошти обласного бюджету.

       Діти Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ  оздоровлюються:

-         21 дитина в сім’ях Голландії;

-         3 дітей в санаторії «Човен»;

-         38 дітей в санаторії «Верховина» с. Сойми, Міжгірського району.

    На оздоровлення дітей школи-інтернату з обласного бюджету виділено 1330,0 тис. грн, з яких  використано 500,00 тис.грн.

    На базі гуртожитку Туричківської ЗОШ І-ІІ ступенів за спонсорські кошти в сумі 60,0 тис. грн. оздоровлюється  40 дітей району  православною  громадою села Дубриничі.

     Профспілковою організацією працівників освіти оздоровлено 8 дітей на базі відпочинку «Затока» Одеської області, а працівниками профспілки Перечинської центральної лікарні  оздоровлено 2 дітей в смт. Сергіївка, Одеської області.

      За кошти обласного бюджету у ДОЗ «Зачарована долина» та «Горбок» оздоровлено 17 дітей, а за кошти державного бюджету  в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» 37 дітей.

Станом на 23 липня в районі оздоровлено 240 дітей (18%)із них:                                    - 85 дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-75 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей;

- 5 дітей з інвалідністю;

- 3 відмінники навчання;

- 14 обдаровані та талановиті;

- 56 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- 2  дітей учасників бойових дій (АТО).

    Міжвідомчим оперативним штабом із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей здійснено чотири засідання та перевірки дотримання вимог законодавства з організації роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Окрім цього, за участю заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк було проведено дві робочі наради з питань підготовки до оздоровлення дітей у районі. Головам сільських рад було надіслано листи щодо термінового інформування міжвідомчого штабу про відкриття не функціонованих таборів на їх території.

    Підсумки оздоровчої кампанії будуть проведені у кінці вересня після поданння оздоровчими закладами звітів форми ОТ-1.

       Слід наголосити, що в минулому році наш  район посів перше місце по оздоровленню дітей на обласному рівні. Нами було забезпечено оздоровчими та відпочинковими послугами 37% дітей шкільного віку. На оздоровчу кампанію з місцевого бюджету було виділено 490,00 тис. грн та 99,0 тис. грн. на придбання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В порівнянні з минулим роком у поточному році оздоровлення не може бути здійснено у звязку з недостатністю фінансування.

     Питання оздоровлення дітей району знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації. Хід оздоровчої кампанії висвітлюється на WEB-сайтах райдержадміністрації та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

     

                     

 

Начальник  управління                                                    

соціального захисту населення

 

райдержадміністрації                                                                    В. ЦВІК


 

Робоча нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку

дітей влітку 2018 року

 

         17 травня 2018 року під головування заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк  відбулася робоча нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року з порядком денним:                               

 

1.       Ознайомлення з розпорядженнями голови ОДА від14.05.2018 №307 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році»;        

2. Організація та проведення оздоровчої кампанії в районі протягом літнього періоду 2018 року;                                                                        

3. Про забезпечення пожежної безпеки у таборах району;

 4.Про роботу Держпродспоживслужби у таборах району.

                    

  На робочій нараді було прийнято ряд важливих питань.                                                                                    

 

 

 

Начальник управління                                                                   В. Цвік

 

 

 

 

 

 

       

 Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Чомоляк  26 квітня 2017 року  у залі засідань райдержадміністрацій відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році з порядком денним:

- Ознайомлення з розпорядженням голови райдержадміністрації від 03.04.2017р. №102 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році »

- Про роботу стаціонарних таборів району в літній період;                                                                    

- Про організацію роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  у таборах з денним перебуванням;                                                                                                                           

- Про забезпечення пожежної та техногенної  безпеки у таборах району.                       

На засіданні штабу було прийнято ряд важливих питань.

 

Довідка

про підготовку оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

         Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації 22.03.2017р №127 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», в районі розроблено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2017р.№ 102.         

         Турбота про здоров’я дітей - є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, одним із важливих завдань, які ставить перед нами держава - це забезпечення соціального захисту дитинства, реалізація прав на оздоровлення та відпочинок.  

          Протягом літнього періоду в районі буде організовано 17 таборів з денним перебуванням та 4 стаціонарні табори, які будуть надавати оздоровчі та відпочинкові послуги. Для якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей буде здійснено підбір кваліфікованих кадрів для роботи в таборах.

          Під особливий контроль буде взято організацію оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві, або під час виконання службових обов’язків, дітей, постраждалих від  аварії на ЧАЕС, малозабезпечених,  із багатодітних сімей, дітей, осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до п.19 частини першої ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи.

            До планів роботи у таборах із денним перебуванням будуть включені заходи з еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямків, проведення туристичних подорожей (поїздок) по визначних місцях рідного краю. За спонсорські кошти буде організовано екскурсії  школярів у туристичний комплекс «Воєводино», а за кошти приватних підприємців - у місто Ужгород.

      У таборах із денним перебуванням планується оздоровити 1370 дітей: 25 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 55 дітей-інвалідів, 9 дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС, 42 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 8 дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, 233 дітей талановитих та обдарованих, 801 дитину із багатодітних та малозабезпечених сімей, 129 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 68 дітей інших категорій.

            З метою пропаганди здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом раціонально використовуватиметься  наявна матеріально-технічна база, ігрові та спортивні майданчики.

            Кожен день у пришкільних таборах буде насичений різноманітними змістовними заходами, а саме: конкурсами, вікторинами, спортивними змаганнями, туристичними походами, екскурсіями у музеї,  поїздками по Закарпаттю. Зміст, форми та методи виховної роботи у таборах із денним перебуванням сприятимуть розвитку ініціативи та самодіяльності дітей, формуватимуть загальнолюдські духовні цінності на основі історико-культурних традицій рідного краю.

            Районним оперативним штабом із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей  здійснюватиметься   контроль за дотриманням вимог Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил проведення екскурсій, походів, перевезення дітей.

        Для проведення оздоровчої кампанії  з місцевого бюджету  виділено 490 тис. грн. на табори з денним перебуванням та 99 тис. грн. на придбання путівок для дітей  соціально- незахищеної категорії.

      Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 01-15/396 «Про організацію відпочинку дітей в таборі «Арніка»»  на базі Воловецької філії ЗОЕНЦ «Арніка» буде оздоровлено 30 дітей  району.

       За благодійні кошти Баварської общини планується оздоровити  у ДОЗ «Барвінок» міста Перечин  45 дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

         Протягом літнього періоду, окрім таборів з денним перебуванням в районі працюватимуть 4 стаціонарні табори: ДОЗ»Барвінок»,  ЛОК»Лумшори» ,  ЛОК »ДБК-3 Полонина» та ЛОК «Полонина»,  в яких планується  оздоровити 428 дітей з інших регіонів.

        Санаторне оздоровлення дітей буде здійснюватися на базі двох санаторних закладів: «Малятко» та «Човен».

         Протягом літнього періоду в районі планується оздоровити 1625 дітей (38,7 %).             

         Питання оздоровлення дітей району знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації. Хід оздоровчої кампанії висвітлюватиметься  на WEB-сайтах райдержадміністрації та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

____________________________________________________________________________________________

 

 

Оздоровлення дітей  району

      Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 5 березня 2009 року №1065-УІ, «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», з метою повноцінного оздоровлення, відпочинку та лікування дітей, залучення для цього максимальної кількості дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і фахівців, забезпечення якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 18.05.2016 року № 175 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році», цим же розпорядженням утворено районну міжвідомчу комісію з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        З 30 травня по 16 червня на базі 17-ти загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів функціонували табори з денним перебуванням, якими  охоплено відпочинковими змінами 1365 дітей: із них - дітей-сиріт – 37, дітей – інвалідів – 54, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 1238, дітей ЧАЕС – 9 та 27- дітей воїнів АТО.  Термін роботи  таборів – 14 днів,  вартість харчування – 25 грн.

     Із місцевого бюджету на оздоровлення дітей в таборах з денним перебуванням  виділено 490 тисяч гривень.

        Для якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей було здійснено     підбір кваліфікованих  кадрів для роботи в таборах із денним перебуванням, та проведено робочу нараду з начальниками таборів. Взято під особливий контроль організацію оздоровлення та відпочинку дітей соціально- незахищеної категорії. З метою пропаганди здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом  задіяні  ігрові та спортивні майданчики.

До планів роботи таборів  з денним перебуванням були  включені заходи з еколого-натуралістичних, турисько - краєзнавчих, науково - технічних, художньо-естетичних та фізкультурно-спортивних напрямків та екскурсій.

       На районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей виділено кошти з місцевого бюджету  в  сумі 99, 0 тис. грн., для закупівлі  путівок на стаціонарне оздоровлення дітей соціально-незахищеної категорії. На ці кошти придбано 30 путівок  у дитячий заклад  «Синевирське озеро»  Міжгірського району.

    Окрім таборів з денним перебуванням в районі функціонують  3 стаціонарні табори, (ДОЗ “Барвінок” ;  ЛОК “Лумшори” ; ЛОК “Полонина - ДБК-3”) в яких оздоровлюються  діти з інших регіонів.

     Санаторне оздоровлення дітей  здійснюється  на базі двох санаторних закладів: санаторій «Малятко» та санаторій «Човен». У санаторій «Човен» планується направити 40 дітей, в «Малятко» - 20.

За благодійні кошти Баварської общини планується оздоровити у ДОЗ «Барвінок» 40 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Міжвідомчою комісією з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щотижнево здійснюються виїзди в табори. Всі члени міжвідомчої комісії  закріплені за таборами і на засіданні комісії  розглядаються питання проробленої роботи кожного члена комісії.

Районним центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді спільно із службою у справах дітей та відділом у справах сім’ї, дітей та інвалідів управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом літнього періоду в оздоровчих таборах району буде проводитися інформаційно – просвітницька та навчальна робота серед  дітей, спрямована на формування навичок здорового способу життя.

  Всього протягом літнього періоду планується оздоровити 1548 дітей (38,3%).

______________________________________________________________________________________ 

12 травня 2016 року відбулося засідання робочої наради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року. У нараді прийняли участь голова райдержадміністрації В. Олефір, перший заступник голови  райдержадміністрації М. Ладомиряк та заступник голови райдержадміністрації М. Чомоляк.   

       На робочій  нараді   було розглянуто такі питання:                                                                       

-           Про роботу стаціонарних таборів району в літній період.

                                                                                               Директори закладів

-           Про організацію роботи відділу освіти, молоді та спорту     

       райдержадміністрації  у таборах з денним перебуванням.

                                                                                                       Цапик В.Й. 

-     Про забезпечення пожежної безпеки у таборах району.

 

                                                                                                       Петрішка С.М.

_________________________________________________________________________________________                  

Направлення дітей  на  оздоровлення та відпочинок

                  ( наказ Мінсоцполітики від 26.02.2015 №220)

 

      Порядок надання дітям путівок для оздоровлення та відпочинку.

- безоплатні:

-дітям-сиротам;

-дітям, позбавленим батьківського піклування;

- дітям учасників бойових дій чи збройних конфліктів. або під час масових акцій громадського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

-дітям учасників АТО;

-дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатним до самообслуговування;

-дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

-дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-дітям із малозабезпечених сімей, сім’ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

-дітям із багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

-дітям, які перебувають на диспансерному обліку, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

-талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

- путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 20 відсотків вартості путівки, що сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:

дітям із багатодітних сімей;

дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

талановитим та обдарованим дітям – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

- путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 30 відсотків вартості путівки, що сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:

відмінникам навчання, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

талановитим та обдарованим дітям – переможцям міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

4) путівки з частковою оплатою у розмірі 50 відсотків вартості путівки, що сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:

талановитим та обдарованим дітям – переможцям районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

відмінникам навчання;

дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій

        Для надання безоплатних путівок подаються такі документи:

1) для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування:

копія свідоцтва про народження;

копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

2) для дітей-інвалідів за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків:

копія свідоцтва про народження;

копія документа, який підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

3) для дітей із малозабезпечених сімей, сім’ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям:

копія свідоцтва про народження;

довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

4) для дітей із багатодітних сімей:

копія свідоцтва про народження;

посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;

довідки про доходи членів сім’ї;

5) для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

копія свідоцтва про народження;

форма первинної облікової документації № 079/о „Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку”, де описується стан здоров’я дитини та зазначається перебування під диспансерним наглядом;

довідки про доходи членів сім’ї;

6) для талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міжнародного, всеукраїнського рівнів (1 – 3 особисте або командне місце), отримані впродовж останніх двох років.

3. Для надання путівок з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством, подаються такі документи:

1) для дітей із багатодітних сімей:

копія свідоцтва про народження;

посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;

2) для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

копія свідоцтва про народження;

форма первинної облікової документації № 079/о „Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку”, де описується стан здоров’я дитини та зазначається перебування під диспансерним наглядом;

3) для талановитих та обдарованих дітей – переможців обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади обласного рівня (1 – 3 особисте або командне місце), отримані впродовж останніх двох років;

4) для дитячих творчих колективів або спортивних команд – переможців міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належать дитячий творчий колектив, спортивна команда;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання міжнародного, всеукраїнського рівнів (1 – 3 командне місце), отримані впродовж останніх двох років.

4. Для надання путівок з частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством, подаються такі документи:

1) для відмінників навчання:

копія свідоцтва про народження;

копії табелів за останні два роки;

довідки про доходи членів сім’ї;

2) для талановитих та обдарованих дітей – переможців міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міського рівня (1 – 3 особисте або командне місце), отримані впродовж останніх двох років;

3) для дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій:

копія свідоцтва про народження;

клопотання керівного органу громадської організації;

довідки про доходи членів сім’ї;

4) для дитячих творчих колективів та спортивних команд – переможців обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належать колектив, команда;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади обласного рівня (1 – 3 командне місце), отримані впродовж останніх двох років.

5. Для надання путівок з частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством, подаються такі документи:

1) для талановитих та обдарованих дітей – переможців районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

копія посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади районного рівня (1 – 3 особисте або командне місце), отримані впродовж останніх двох років;

2) для дитячих творчих колективів та спортивних команд – переможців міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

копія свідоцтва про народження;

список дитячого творчого колективу, спортивної команди, завірений керівником закладу, до якого належать колектив, команда;

копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міського, районного рівнів (1 – 3 командне місце), отримані впродовж останніх двох років;

3) для відмінників навчання:

копія свідоцтва про народження;

копії табелів за останні два роки.

4) для дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій:

копія свідоцтва про народження;

  Надання путівок на оздоровлення дітям за рахунок коштів обласного та районного бюджетів здійснюється відповідно до вище згаданого наказу та районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року.

Протягом літнього періоду в районі забезпечено відпочинковими послугами в таборах з денним перебуванням 1376 дітей. В УДЦ « Молода гвардія» направлено на оздоровлення:5- дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,2- обдарованих дітей,1-з сім’ї переселенців, 1- дитина учасника АТО, 3 дітей, які перебуває на диспансерному обліку.               В ДОЗ «Синевірське озеро» за рахунок коштів місцевого бюджету оздоровлено:11 дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1-дитина з обмеженими фізичними можливостями, 1-дитина з малозабезпеченої сім’ї,10 дітей учасників АТО.                           

  У ДОЗ « Трембіта» за рахунок коштів обласного бюджету оздоровлено 2 обдарованих дітей.

_____________________________________________________________________________________________

06.08.2015

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ  2015.

               Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації №06,  розроблена і затверджена  рішенням п’ятнадцятої сесії УІ скликання № 296,  районна Програма відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року та розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.05.2015 року №148, утворено районну міжвідомчу комісію з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

         Турбота про здоров’я дітей - є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, одним із важливих завдань, які ставить перед нами держава - це забезпечення соціального захисту дитинства, реалізація прав на оздоровлення та відпочинок.

     Протягом літнього періоду в районі  працюють 5 стаціонарних  таборів:

-          ДОЗ “Барвінок” м.Перечин,  вул.Партизанська,35, директор Барзак О.І.;

-          ЛОК “Карпати” с.Дубриничі,  ур. Луг,1, директор Тирпак В.В.;          

-          ЛОК “Лумшори” с.Лумшори,  вул.Лугова,29, директор Кіш Ю.І.;

-          ЛОК “Полонина - ДБК-3”, с.Лумшори, вул. Лісова,4, директор Рафальський Л.В.;

-          ЛОК “Полонина” с.Лумшори, вул. Лісова,3, директор Луцук Л.М.

     З 02 червня по 19 червня на базі 16-ти загальноосвітніх шкіл району функціонували табори з денним перебуванням, в яких відпочило 1376 дітей. Із них: 28 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 20 дітей-інвалідів, 476 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 3 -оє дітей ЧАЕС, 152 дітей , які перебувають на диспансерному обліку, 432 талановитих та обдарованих дітей, 20 дітей військовослужбовців Збройних сил України та військовослужбовців за призовом під час мобілізації-учасників АТО, 13 дітей із сімей переселенців та 232 інші.

     На оздоровчу кампанію з місцевого бюджету виділено 436,4 тис.грн. на табори з денним перебуванням та 99 тис.грн. на закупівлю 23 путівок для соціально-незахищеної категорії дітей у стаціонарний табір “ Синевірське озеро” з 7 липня по 27 липня 2015 року. Особлива увага для підбору дітей на оздоровлення у табір “Синевірське озеро” було  приділено дітям – сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та  дітям, батьки  яких беруть участь, або брали учась у проведенні антитерористичної операції.           

    Санаторне оздоровлення дітей  здійснюється на базі двох санаторних закладів: санаторій “Малятко” та санаторій “Човен”, в яких оздоровилося 29 дітей.

    Райкомом профспілки працівників освіти оздоровлено 10 дітей у ДОЗ “Барвінок”.

    За спонсорські кошти Баварської общини м.Мюнхен, на базі ДОЗ “Барвінок,” з 01 серпня  по 21 серпня 2015 року буде оздоровлено 40 дітей соціально-незахищеної категорії на суму 155,4 тис.грн.

    Міжвідомчою комісією з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом літнього періоду здійснюються  виїзди в табори. Про проведену роботу в таборах заслуховується на засіданнях  вище згаданої комісії.

      Станом на 5 серпня 2015 року в районі  оздоровлено 1490 дітей що становить 36 % .

 

Начальник відділу у справах сім’ї,

дітей та інвалідів управління соціального захисту                                                             Н.Токар

 

населення райдержадміністрації                                                                         

____________________________________________________________________________________________

15.06.2015

 

Відпочинок у «Школярику»

 

Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі чи дитячому майданчику? Кожного літнього ранку Новоселицька ЗОШ І-ІІ ступенів радо вітає своїх вихованців в оздоровчому таборі з денним перебуванням «Школярик». Цікаво і змістовно проводять літні канікули діти. Вони не тільки оздоровлюються, але й пізнають чимало корисного. Крім створення умов для відпочинку дітей, табір має значний потенціал для виховання особистості через залучення до пізнавальної, трудової, ігрової, художньо-естетичної, фізкультурно-спортивної, екологічної діяльності, які доцільно чергуються для оптимального розподілу навантаження протягом дня.

 

 

Директор Перечинського РЦСССДМ                                                 Т. Країло

_____________________________________________________________________________________________

 07.05.2015

7 травня нараду з питань оздоровлення дітей у районі провела заступник голови державної адміністрації, Марина Чомоляк за участі начальників структурних підрозділів РДА та  керівників стаціонарних таборів відпочинку.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Владислав Цапик інформував, що із 02 по 19 червня на базі 16-ти загальноосвітніх закладів району буде  організовано табори із денним перебуванням, для функціонуванням яких із місцевого бюджету виділено 436400 грн. Планується охопити 1376 учнів. При дворазовому харчуванні вартість дітодня становитиме 23 грн.

Взято під особистий контроль організацію оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, малозабезпечених, із багатодітних сімей, переселенців.

            У всіх таборах будуть створені належні умови для повноцінного відпочинку  дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою. Розробений план заходів розважальних програм, туристичних походів, екскурсій, визначних місць Закарпаття.

На території району функціонуватимуть чотири  стаціонарних позаміських оздоровчих закладів.

Під час наради було наголошено на дотриманні вимог пожежної безпеки у закладах, де оздоровлюватимуться діти.

           

За результатами наради напрацьовано відповідні рішення.

 

 

____________________________________________________________________________________________

 

Підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії у 2014 році

        Турбота про здоров’я дітей – є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, одним із важливих завдань, які ставить перед нами держава – це забезпечення соціального захисту дитинства, реалізація прав на оздоровлення та відпочинок. 

       Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей ”, районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.05.2014 року №144 головою райдержадміністрації прийнято відповідне розпорядження «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році» від 11.06.2014р. №151.

       З метою повноцінного оздоровлення, відпочинку дітей влітку 2014 року, залучення максимальної кількості дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і фахівців, забезпечення якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи утворено районну міжвідомчу комісію з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

        Протягом літнього періоду в районі  працювало: 5 стаціонарних таборів, 10  таборів з денним перебуванням ( 04.08 – 21.08.2014) та один наметовий табір:

-          ДОЗ “Барвінок”( м.Перечин, власник обком профспілки ЖКГ, вартість одного ліжкодня 135 грн., директор Барзак О.І.);

-          ЛОК “Карпати” (с.Дубриничі, власник Ужгородський механічний завод, вартість ліжкодня 199 грн., директор Тирпак В.В.);  

-          ЛОК “Лумшори” (с.Лумшори, власник  ВАТ Ужгородський турбогаз, вартість ліжкодня в основному  корпусі для дорослих- 195 грн, для дітей- 160грн, а у літніх будинках-130-145грн., директор Кіш Ю.І.);

-          ЛОК “ДБК-3 Полонина” (с.Лумшори, власник ВАТ “Домобудівний комбінат-3” м.Київ, вартість ліжкодня 160-185 грн., директор Рафальський Л.В.);

-          ЛОК “Полонина” (с.Лумшори, власник ВАТ “Закарпаттурист”вартість ліжкодня 160-175 грн., директор Луцук Л.М.).

  Станом на 27 серпня 2014 року стаціонарними позаміськими закладами оздоровлено 1008 дітей. Із них:

-          ДОЗ”Барвінок” –402 дітей;

-          ЛОК “Карпати” – 75 дітей;

-          ЛОК “ДБК-3 ”Полонина” – 298 дітей;

-          БВ “Лумшори” – 207 дітей;

-          ЛОК “Полонина” – 26 дітей.

      З місцевого бюджету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на виконання заходів Програми, виділено 99,00 тис.грн. на закупівлю путівок для соціально-незахищеної категорії дітей, а по кошторису  виділено 300,00 тис.грн.  на закупівлю послуг харчування в таборах з денним перебуванням.

     За ці кошти закуплено 36 путівок (99 тис.грн.) для дітей–сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей та дітей-чорнобильців, які пройшли оздоровлення із 12 липня по 01 серпня 2014 року у дитячому закладі оздоровлення  “Синевирське озеро” с.Синевирська Поляна Міжгірського району.

     На базі Вільшинківського навчально-виховного комплексу з 5 по 25 червня працював табір з денним перебуванням, в якому оздоровлено 51 дитину.

     З 04 серпня по 21 серпня 2014 року в районі, за кошти місцевого бюджету працювало табори з денним перебуванням на базі 9 навчальних закладів, в яких яких було забезпечено відпочинковими послугами 551 дитину, в чому числі:

-  11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-          9 дітей-інвалідів;

- 232 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

-           2 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   Вартість дворазового  харчування у таборах становила 16,20 грн. на одну дитину. У кожному таборі був розроблений план заходів організації літнього відпочинку дітей, до якого включено заходи з еколого-натуралістичного, турисько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямів, відвідування музеїв, виставок, а також проведення туристичних подорожей по визначних місцях Закарпаття.

     Також забезпечено відпочинком 32 дітей Перечинської гімназії та 16 дітей Тур’є-Реметівської загально-освітньої школи у Республіці Словаччина за кошти обласного осередку «Матіца словенська».

     Благодійниками з Німеччини за кошти Баварської общини в ДОЗ “Барвінок”  оздоровлено 24 дітей соціально-незахищеної категорії.

     У с.Ворочово, урочище Скалка з 14.07.2014 року працював  релігійний  табір “Камо грядеши” у якому оздоровлено 75 дітей.

     71 дитина Перечинської школи-інтернату оздоровлена в ЛОК “Карпати”, 48 дітей в Нідерландах (в два етапи), 4 дітей у США, 10 дітей у таборі “Ворохта” Івано-Франківської області.

      Санаторне оздоровлення дітей здійснювалося на базі двох санаторних закладів: санаторій “Малятко” та санаторій “Човен”. У санаторій “Човен” виділено 40 путівок,  в “Малятко”-20 путівок .

    За кошти місцевого, обласного бюджету, Фонду соціального страхування із тимчасової втрати працездатності, батьківської плати та спонсорських коштів оздоровлено та забезпечено відпочинком 1299 дітей (32,7%).

        Із загальної кількості дітей оздоровлено:

-          144 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (в тому числі діти Перечинської школи-інтернату);

-           18 дітей-інвалідів;

-           4 дітей постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-   587 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

 

     В.о. начальника управління                                                                                           М. Горіна

 

____________________________________________________________________________________________

22.08.2014

Літній відпочинок

Цікаво і змістовно проводять літній відпочинок учні Перечинської ЗОШ1-3ступенів у таборі з денним перебуванням. Діти не тільки відпочивають та оздоровлюються ,але й пізнають  чимало корисного. Днями гостями дітей були працівники Перечинського РЦСССДМ. Учні не тільки з цікавістю слухали лекцію гостей на тему:  « Здоровий спосіб життя»,а й самі долучалися до розмови. Лекція переросла у справжню дискусію і є сподівання ,що слухачі не тільки самі вестимуть здоровий спосіб життя,а й радитимуть цього  дотримуватися своїм батькам та друзям.

 

Директор Перечинського РЦСССДМ                                                                                           Т.Країло

____________________________________________________________________________________________

17.06.2014

Літо – пора оздоровлення дітей 

Одночасно з приходом літа розпочався сезон оздоровлення дітей. Здорове дитинство — це національне багатство країни. Від цього залежить здоров’я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров’я величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів на тему: «Оздоровлення дітей з прийомних сімей дитячих будинків сімейного типу протягом 2014 року». Обговорювалися питання забезпечення умов виховання та розвитку дітей, попередження дитячого травматизму під час оздоровлення, про заклади оздоровлення  для дітей, обмін досвідом щодо виховання дітей.

_____________________________________________________________________________________________

17.06.2014

Організація оздоровлення та відпочинку дітей району у 2014 році

Турбота про здоров’я дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Отже, одне із важливих завдань, які ставить перед нами держава – це забезпечення соціального захисту дитинства, реалізація прав на оздоровлення та відпочинок.

Відповідно до статей 6 і 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України: від 4 вересня 2008 року №375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), від 5 березня 2009 року №1065-VI «Про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23.05.2014р. №144 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році», управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розроблена та затверджена рішенням сесії районної ради від 21.03.2013 року №296 Програма відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року та розпорядження голови Перечинської районної державної адміністрації від 27.05.2014 року №134 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році», затверджено склад районної міжвідомчої комісії з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

На оздоровчу кампанію з місцевого бюджету виділено 99 тис. грн., головним розпорядником яких є відділ освіти, молоді і спорту райдержадміністрації. За ці кошти закуплено 36 путівок для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей та дітей-чорнобильців, які будуть оздоровлюватися з 12 липня по 1 серпня 2014 року у дитячому закладі «Синевирське озеро» (с. Синевирська Поляна Міжгірського району).

Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділено 80 тис. грн. та планується залучити на оздоровлення дітей спонсорські кошти, кошти профспілкових організацій та батьківську плату в сумі біля 200 тис. грн.

Протягом літнього періоду планується оздоровити 625 дітей в стаціонарних оздоровчих закладах. За кошти державного бюджету буде оздоровлено 135 дітей, за кошти обласного бюджету 85 дітей, за кошти ФССТВП – 145, за кошти релігійних громад – 75, профспілкові організації та батьківська плата – 185 дітей.

В районі протягом літа будуть працювати 5 стаціонарних таборів: ДОЗ «Барвінок» м. Перечин, ЛОК «Карпати» с. Лумшори, ЛОК «Лумшори» с. Лумшори, ЛОК «ДБК-3 Полонина» с. Дубриничі, ЛОК «Полонина» с. Лумшори, які будуть надавати оздоровчі та відпочинкові послуги.

З 1 червня 2014 року у ДОЗ «Барвінок» оздоровлюється 100 дітей Закарпатської області.

 ЛОК “Карпати” села Дубриничі, розпочне свою роботу з 23 червня 2014 року. У даному закладі будуть оздоровлюватися діти Перечинської школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради та діти Часлівецької загальноосвітньої школи.       

У інших, вище згаданих, закладах будуть оздоровлюватися діти з інших регіонів.

З позитиву хочеться відмітити, що чотири позаміські оздоровчі заклади: ДОЗ “Барвінок”, ЛОК “Лумшори”, ЛОК “Полонина” та “ДБК-3 Полонина” пройшли державну атестацію. Вищу категорію отримав табір “ДБК-3 Полонина”, а інші отримали першу та другу категорію.

Міжвідомчою комісією з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щотижнево здійснюватимуться виїзди в табори. Про проведену роботу надаватиметься письмова довідка для подальшого розгляду на засіданні міжвідомчої комісії.

Міжвідомчою комісією проведено два засідання на яких розглянуто:

-   хід оздоровчої кампанії протягом поточного року;

-   організацію роботи за станом підготовки та функціонування закладів до літнього оздоровлення дітей;

-   роботу стаціонарних таборів в літній період;

-   закріплення членів міжвідомчої комісії за стаціонарними таборами.

6 червня 2014 року при голові райдержадміністрації була проведена нарада з директорами шкіл району з питань оздоровлення дітей. За підсумками наради планується забезпечити відпочинком 677 дітей шкільного віку на базі 11 навчальних закладів району.

 

 Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї, дітей та інвалідів управління соціального захисту населення протягом літнього періоду в оздоровчих таборах буде проводитися інформаційно-просвітницька та навчально-виховна робота серед дітей, спрямована на формування навичок здорового способу життя. 

____________________________________________________________________________________________

11.04.2014

«Діти – наше майбутнє»

Діти та молодь - наше майбутнє! Саме ці слова ми чуємо кожного дня скрізь і всюди. Адже діти та молодь є нашим продовженням роду. Дитина від народження має невід’ємні права, а саме: право на життя, право на свободу і особисту недоторканість, право на повагу до особистого життя. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому – святий обов’язок родини, органів влади, закладів, що піклуються здоров’ям та освітою дітей, громадськості подбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень охорони здоров’я, виховання і дотримання прав дитини.

10 квітня 2014 року  при співпраці Перечинського РЦСССДМ з КВІ в Перечинському районі у Обласному соціальному центрі матері та дитини та Обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було проведено захід під назвою «Діти -  наше майбутнє». У проведенні заходу взяли участь протоієрей Української Православної Церкви отець Станіслав, директор Перечинського РЦСССДМ Т.Країло, спеціаліст І категорії Перечинського РЦСССДМ В.Кичак, начальник КВІ в Перечинському районі В.Муругов, старший інспектор КВІ в  Перечинському районі Р.Комош та клієнти вищезгаданих закладів. Під час заходу було висвітлено питання профілактики правопорушень, пропаганди здорового способу життя, соціального захисту населення, кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, правового захисту.

Отець Станіслав провів діалог із клієнтами ЦМД та гуртожитку на духовно-моральну тематику. Зокрема йшлося про мораль поведінки в суспільстві. Бесіда перетворилась у справжню дискусію. На згадку про зустріч було зроблено спільне фото.