Річний звіт про регуляторну діяльність у сфері господарської діяльності регуляторного органу

Річний звіт

про регуляторну діяльність у сфері господарської діяльності

Перечинської районної державної адміністрації

 

Перечинською райдержадміністрацією регуляторна діяльність здійснюється у відповідності до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”          (далі – Закон).

У 2016 році Перечинською райдержадміністрацією регуляторності акти не приймалися.

Відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Перечинської райдержадміністрації у 2016 році не проводилися. На виконання  статті 10 Закону, райдержадміністрацією затверджено план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Перечинської райдержадміністрації на 2017 рік, який розміщено на офіційному веб-сайті Перечинської райдержадміністрації в розділі “Регуляторна політика” – Відстеження результативності регуляторних актів.

Згідно плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Перечинської райдержадміністрації на 2017 рік передбачено здійснити періодичне обстеження двох регуляторних актів, зокрема:

- розпорядження голови райдержадміністрації від 12.12.2013 №399 “Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району” – проведення заходів з відстеження результативності заплановано на грудень 2017 року.

- розпорядження голови райдержадміністрації від 14.05.10 №144  “Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом райдержадміністрації на договірних засадах та у сфері використання архівних документів” – проведення заходів з відстеження результативності заплановано на червень 2017 року.

З метою недопущення порушення принципів державної регуляторної політики у 2016 році в районі були проведені ряд заходів.

      Зокрема, 17 березня 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації проведено нараду, де запрошено завідувача сектору ДРС у Закарпатській області, голів міської та сільських рад району та відповідальних за регуляторну діяльність сільських (міської) та районної ради, яка проінформувала про вступ у дію постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151 „Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2004 року №308”. Учасники наради були ознайомлені з новою методикою обрахування витрат бізнесу на виконання державного регулювання.

      З метою запровадження в області сучасних практик регуляторної політики, організації проведення, змісту та використання аналізу регуляторного впливу (М-тест) в облдержадміністрації 09 грудня 2016 року був проведений навчальний семінар за участі представників Державної регуляторної служби України,  в якому взяли участь представники райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району.

Заходи щодо подальшої реалізації державної регуляторної політики, які спрямовані для забезпечення системності, послідовності та координації дій з розроблення та прийняття регуляторних актів, урахування пропозицій громадськості під час їх опрацювання, передбачено у Програмі розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2017–2019 роки, яку схвалено розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.12.2016 №400 .

 

Голова державної адміністрації                                                       В. Олефір