Новини

Віруючі всього світу щороку відзначають Вербну неділю – сім днів перед розп’яттям Ісуса. Багатьма мовами вона зоветься Пальмовою неділею, адже саме пальмовими гілками тоді встеляли шлях Спасителю. У цей день Ісус на віслюкові в’їхав у Єрусалим, де його зустрічали як довгоочікуваного Царя. Гілки верби, які прийнято освячувати в цей день ще називають «гілками чеснот», які символізують вхід Господній в Єрусалим, обережуть від темних сил, дарують здоров’я, спокій, достаток і добробут. Щирої віри у Ваші душі і благодаті в серця.
Перед проведенням другого туру виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Закарпатської області бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців
19 квітня клубні та бібліотечні працівники району розгорнули виставку-продаж великодніх атрибутів "Писанкове розмаїття Перечинщини". Декоративні вироби, вишивки, писанки, багато втілених креативних ідей, об’єднаних тематикою Великодня, вразили та зарядили позитивом всіх присутніх. Голова райдержадміністрації Мар`яна Ладомиряк та заступник голови районної ради Михайло Петрішко відзначили писанки, виконані різними техніками, подякували усім, хто долучився до створення композицій.
Всіх християн західного обряду щиро вітаю зі світлим святом Воскресіння Христового. У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією. З сердечним трепетом вітаю з Великим святом Святої Пасхи! Зустрічайте його з чистою душею і добрим сумлінням. Бажаю земних благ, духовного розвитку, душевного спокою, Божого промислу і волі у всіх справах і починаннях. Радості торжества, міцної віри і безмежної любові!
18 квітня у м. Ужгороді пройшла урочиста церемонія відкриття V обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» Твори учасників конкурсу, виконаних у різних техніках, у цей день представляли на п’ятдесяти п’яти «писанкових» деревах, розташованих перед обласною державною адміністрацією.
Сторінки12345»»»