а Untitled Page

Новини

Про нагальні питання галузі культури йшлося у четвер, 23 січня, у м. Перечин під час зустрічі заступника голови ОДА Ольги Травіної, директора департаменту культури ОДА Оксани Бабунич, начальника відділу транскордонного співробітництва і євроінтеграції ОДА Уляни Гурчумелії, керівника Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Ганни Дрогальчук та фахівцівпідрозділів культури з Перечинського, Ужгородського та Великоберезнянського районів.
Президент України Володимир Зеленський відвідав Стіну плачу в Єрусалимі, де долучився до молитви за мир в Україні.
До уваги адвокатів! Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Детальніше – на сайті центру: http://bit.ly/2v1P91G
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» № 436-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 січня 2020 року.
22 січня в залі засідань Перечинської районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та 74-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Ігор Денисенко, голова районної ради Михайло Ласкін, заступник голови районної ради Михайло Петрішко, працівники райдержадміністрації, виконавчого апарату районної, громадськість, учасники АТО, представники громадських організацій району.
Сторінки12345»»»