Новини

Сьогодні відбулось четверте - заключне в цьому році, засідання Перечинської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правої освіти населення.
Внаслідок інтенсивних дощів рівні води в основних річках Закарпаття піднялися від 1,5 до 2,5 метрів. У гірській місцевості паводкова хвиля проходить із амплітудою підйому до 1 метра, у низинних районах вода виходить на заплави.
На Закарпатті 16 дітей та осіб, з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування отримають соціальне житло. Область на ці цілі отримала субвенцію з державного бюджету на суму 13 млн 394,5 тис. гривень.
Під головуванням заступника голови ОДА Олександра Петіка, за участі заступника Ужгородського міського голови Олександра Білака відбулося засідання Закарпатської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Нарада стала четвертою – заключною в нинішньому році, тож присутні окреслили плани роботи ради на наступний рік.
13.12.2017 року в залі Перечинської районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Зібрання, де було нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної ради та міської ради, відбулося за участі керівництва району.
Сторінки12345»»»