Новини

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації звертає вашу увагу, що у разі виявлення неточностей в попередніх списках виборців необхідно звертатися у відділи ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації, які знаходяться у приміщеннях райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
У п’ятницю, 22 березня, в атріумі Закарпатської ОДА урочисто відкрили фестиваль «Історія/UA». Вітаючи його учасників і гостей, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Галас зазначив, що Закарпаття – дуже особливий регіон України, який має чимало власних родзинок і відмінностей від інших областей – і географічних, і історичних, і навіть частково ментальних. І це нормально, бо в тому числі в різноманітності – сила нашої країни.
Триває інформаційна кампанія «Я маю право голосу» в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
Шановні колеги! Запрошуємо вас на урочисте відкриття фестивалю «Історія.UA», яке відбудеться у п`ятницю, 22 березня о 13.00 вприміщенніЗакарпатської ОДА (атріум).
У четвер, 21 березня, а малому залі Закарпатської ОДА уповноважений Секретаріату Кабінету Міністрів України з питань запобігання та виявлення корупції Олексій Ілляшенко провів зустріч з відповідальними особами за здійснення заходів з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства апарату облдержадміністрації, її структурних підрозділів, райдержадміністрацій та іншими зацікавленими особами.
Сторінки12345»»»