Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ! Щиро запрошуємо Вас на фестиваль лемківської культури "Лемківська ватра", що проходитиме 30 вересня 2018 року на стадіоні с.Ворочово (Перечинська ОТГ).
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю. Про це він сказав під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління «День діалогу з владою» у Тернополі.
Президент Петро Порошенко прибув з візитом до Сполучених Штатів Америки, де візьме участь у 73-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.
У п’ятницю, 20 вересня, в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» урочисто відкрили XVII Міжнародну туристичну виставку «Тур’євроцентр Закарпаття – 2018». Урочисте відкриття виставки розпочали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Долучилися до визначної події дипломати, керівники обласних установ і відомств, органів державної влади та місцевого самоврядування. Гідно презентувала себе і Перечинська районна державна адміністрація та суб’єкти господарювання туристичної сфери району. Родзинкою стала дегустація сирів "Перечинської мануфактури".
У п’ятницю, 21 вересня, в Закарпатській ОДА відбулося заключне пленарне засідання триденної науково-практичної конференції з міжнародною участю на тему: „Актуальні питання у сфері надання комплексних послуг особам з інвалідністю”.
Сторінки12345»»»