Новини

Нещодавно відбувся тренінг для працівників органів Державного реєстру виборців на тему: "Взаємодія органів ДРВ з виборчими комісіями". Цей захід, організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).
15 березня у приміщенні Перечинської районної державної адміністрації проведено «круглий стіл» з волонтерами, учасниками АТО та представниками влади.
15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуст, на місці першого збройного опору нацистським силам напередодні Другої світової війни, відбувся урочистий мітинг, присвячений 79-й річниці проголошення незалежності Карпатської України.
Протягом п’яти днів, з 19 по 23 березня, в області триватиме командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту. До практичних занять залучать окремі департаменти ОДА та обласні служби, районні та міські комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, спеціалізовані служби цивільного захисту та аварійно-рятувальні формування, а також окремі підрозділи військових частин, які дислокуються на території області, транспортні служби, які залучать до евакуації населення тощо. Практичні відпрацювання проведуть в Ужгороді та Мукачеві, а також на території Перечинського, Виноградівського та Свалявського районів.
В Закарпатській ОДА відбулась презентація та обговорення аналітичного звіту Державної регуляторної служби за 2017 рік "Виклики та наслідки, проблеми та рішення".
Сторінки12345»»»