У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» відбулося виїзне юридичне консультування мешканців

 

 

На прийом звернулося одинадцять громадян для отримання правових консультацій у сфері спадкового, житлового, земельного, трудового, пенсійного законодавства та питання соціального забезпечення учасників АТО, багатодітних сімей та дітей з інвалідністю тощо. Всім було надано фахові юридичні консультації згідно чинного законодавства, а також прийнято звернення від учасника АТО для надання йому безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає представництво інтересів, правовий супровід в органах державної влади та суді у справі щодо визначення додаткового строку для прийняття спадщини та оформлення права власності на спадкове майно.

 

Серед місцевих мешканців було розповсюджено буклети з актуальних питань: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Бажаєш отримати субсидію», розроблені МЮУ в рамках цього проекту, та інші інформаційні матеріали консультативного характеру.

 

Увагу присутніх було звернено на реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», головним завданням якого є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

 

ДОВІДКОВО:

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» триває з 14 серпня по всій країні, реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Нагадуємо, що Перечинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Перечин, пл. Народна,16, кабінет 112, з 9.00 до 18.00.

 

Дата публікації: 09.10.2017 14:26:17