ЗАВТРА В УЖГОРОДІ КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА – ЄС: КОЛИ ЗНИКАЮТЬ КОРДОНИ» ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАМПАНІЇ «ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ: СИЛА МОЖЛИВОСТЕЙ»

 22 червня  в Ужгороді відбудеться конференція«Україна – ЄС: коли зникають кордони», яку відкриватиме Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Доповідачі обговорять відносини України з країнами-сусідами, тенденції на ринку робочої сили Закарпаття, вплив міграції, безвізовий режим та ситуацію, яка склалася з вирубкою лісу в регіоні та Україні загалом.

О  12.30 Іванна Клипуш-Цинцадзе презентує інформаційну кампанію "Євроінтеграція: сила можливостей та візьме участь у брифінгу для ЗМІ.

Захід відбудеться у готелі  «Кілікія»

Реєстрація з 10:00,

конференція 10:30 – 18:00

презентація та брифінг: 10.30.

Прохання до представників ЗМІ акредитуватися на захід сьогодні до 16 години за телефоном 050 109 92 27 (Діна Михалик).

Конференція організована проектами ЄС «Просування реформ в регіони» та «Діалог зі сприяння торгівлі», які впроваджує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Конференція  у facebook за посиланням

Презентація інформаційної кампанії за посиланням

 

Довідкова інформація:

Кампанію «Євроінтеграція: сила можливостей» ініційовано Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Він реалізується за допомоги проекту ЄС Association4U. Мета кампанії − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися.

Проект «Просування реформ в регіони» здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його мета − посилити підтримку та тиск громадськості задля здійснення проєвропейських реформ в Україні.

Проект «Діалог зі сприяння торгівлі» здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та має на меті зміцнення потенціалу бізнес-асоціацій і НУО для створення підґрунтя успішної інтеграції України в світову економіку і подальшу інтеграцію в ЄС зокрема.

 

Дата публікації: 21.06.2018 13:46:11