В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ПОСЛУГ ЛЮДЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У п’ятницю, 21 вересня, в Закарпатській ОДА відбулося заключне пленарне засідання триденної науково-практичної конференції з міжнародною участю на тему: „Актуальні питання у сфері надання комплексних послуг особам з інвалідністю”.

Фахівці України та Швейцарської Конфедерації протягом цих днів розглядали питання вдосконалення системи надання комплексних послуг особам з інвалідністю, сучасні методи медико-психологічної реабілітації осіб з інвалідністю та використання мультидисциплінарного підходу.

Сьогодні, під час заключного засідання, директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка розповів про соціальні послуги для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, а також про новації у сфері соцзахисту громадян області.

За результатами конференції буде підготовлено резолюцію про сприяння активному покращенню стандартів надання послуг особам з інвалідністю та роботи закладів області.

Організаторами заходу виступили департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА, благодійна організація „Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті”, Швейцарська асоціація „Парасолька” та факультет здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ „Ужгородський Національний Університет”.

Дата публікації: 24.09.2018 11:20:01