а Untitled Page

Відбулося засідання жіночого клубу "Розрада"

      У Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ діє жіночий клуб  «Розрада»,  що об’єднує на добровільних засадах жінок-безробітних, які беруть активну участь у засіданнях клубу  з метою обміну інформацією, спілкування, розширення знань щодо пошуку роботи і реалізації власного трудового потенціалу.

            Сьогодні відбулося чергове засідання клубу, в якому взяли участь завідувач Перечинського РС ГУДМС України в Закарпатській області Сінєльнікова Людмила, начальник відділу «Перечинське бюро правової допомоги» Тетяна Кость та директор Перечинського РЦ СССДМ Тетяна Країло.

            Про  порядок прийому документів та оформлення паспорта громадянина України у формі  ID-картки та оформлення паспорта для виїзду за кордон проінформувала Людмила Сінєльнікова. Кожен громадянин України, який досяг віку 14 років, зобов’язаний отримати паспорт. Куди звертатися, які документи необхідні для виготовлення внутрішнього та закордонного паспортів, термін їх дії – ця інформація зацікавила жінок.

             У зв’язку з настанням літнього періоду відпусків та оздоровлення дітей актуальною є інформація про  порядок перетину кордону дітьми. Про це розповіла Тетяна Кость.

             Існує декілька традиційних форм прийняття дитини на виховання у сім’ю, серед яких – усиновлення, опіка та піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, наставництво.

            Про це детально присутніх  інформувала Тетяна Країло і запросила бажаючих створити прийомну сім’ї чи дитячий будинок сімейного типу.

Під час засідання клубу жінки мали можливість отримати відповіді на питання,які їх цікавили, безпосередньо від кваліфікованих працівників.

 

  

  

Дата публікації: 13.06.2019 10:05:34