а Untitled Page

В УЖГОРОДІ СТАРТУВАВ ТРИДЕННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЧЕСЬКІ ДНІ В ЗАКАРПАТТІ»

 

Сьогодні, 6 вересня, головну площу обласного центру заполонили гості з Чехії. Тут урочисто відкрили фестиваль «Чеські дні в Закарпатті», який триватиме три дні.
Привітав організаторів і учасників дійства голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.
– Вже протягом багатьох років добросусідські відносини об’єднують Закарпатську область і Чеську Республіку. Це велика гордість міста і містян – мати такий потужний фестиваль. В Ужгороді свято проводиться вже вдруге. З упевненістю можу сказати, що фестиваль розвивається та зростає інтерес до нього, – сказав голова ОДА. – Дякую тим, хто займається організацією фестивалю, за те, що кожного року створюєте, без перебільшення, грандіозне свято. Бажаю всім, аби під час проведення фестивалю отримати максимум позитивних емоцій, обмінюватись досвідом і творчістю та знайшти нових друзів.
Звернувся до присутніх і посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, який нагадав, що район, де відбувається фестиваль, збудований коли Закарпаття входило до Чехословаччини. Нині чехи знову тут, бо для них Україна і Закарпаття особливо – добрі сусіди, хоч дві країни й не мають спільного кордону. Дипломат запевнив, що Чехія прагне поглиблення співпраці між нашими народами в усіх сферах і подякував організаторам дійства.
Теплими щирими словами подяки привітали гостей й голова обласної рад Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та ін.
У програмі триденного фестивалю – строката та цікава культурна програма. Також тут буде нагода скуштувати традиційні чеські страви та продегустувати пиво відомих чеських марок. Підприємці ж під час семінарів зможуть налагодити зв’язки з чеськими колегами, які виявляють інтерес до Закарпаття.

Дата публікації: 06.09.2019 16:01:31