а Untitled Page

GOEXPORT: УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ НАВЧАТЬ ПРОДАВАТИ ПРОДУКТИ І ОДЯГ ЗА КОРДОН

 

27 вересня в Україні статрує навчальна програма «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок. Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість. 

«Українські підприємці вже давно відшивають одяг та аксесуари для відомих світових брендів. Однак, в Україні за останні роки з`явилося багато власних якісних виробників, продукція яких може бути цілком конкурентоздатною на міжнародних ринках. Тому мета програми - закласти основи для просування власного бренда за кордоном, сформувати розуміння основних етапів експортної діяльності текстильного підприємства та створення міжнародного бренда, та цифрових  інструментів для прямих продажів закордон», - прокоментувала Катерина Рігг, керівник програми розвитку МСБ в Україні ЄБРР, який реалізовує навчальну програму, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, на базі Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). 

За час програми учасники отримають комплексне розуміння основ експортної діяльності та разом з експертами проаналізують власний продукт, щоб скласти план виходу на нові ринки.

«Програма корисна директорам, менеджерам текстильного бізнесу – тим, хто створює, реалізує та просуває власний бренд в Україні, кому необхідна допомога у виході на зовнішні ринки та у просуванні свого бренду за кордоном. Для цього викладачі-практики розберуть міжнародні практики, проаналізують закордонні кейси, розкажуть про досвід успішного продажу і переговорів з іноземними партнерами», – зазначила вона.

Учасники програми навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації.

Початок програми для текстильної промисловості – 27 вересня 2019 року у Києві. Учасники сплачують лише 50% вартості курсу, ще 50% вартості покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. 

Деталі програми та критерії відбору за посиланням (https://lvbs.com.ua/education/programs/ex-ed/goexport-vyhid-na-novi-rynky ) 

 

Дата публікації: 18.09.2019 16:33:11