а Untitled Page

Перечищина взяла участь у XVІІІ Міжнародній туристичній виставці-ярмароку «Тур’євроцентр - Закарпаття 2019»

 

Сьогодні, 19 вересня, у комплексі «Совине гніздо» в Ужгороді відкрили XVІІІ Міжнародну туристичну виставку-ярмарок «Тур’євроцентр - Закарпаття 2019». Традиційний форум є бізнес-майданчиком, на якому обговорюються найважливіші питання розвитку туристичної галузі, а підприємці мають змогу представити асортимент своїх видів туристичних послуг.

У своєму виступі заступник голови ОДА Олексій Гетманенко від імені голови облдержаміністрації Ігоря Бондаренка привітав учасників виставки та зазначив: «Закарпаття вже 18 років поспіль на таких форумах зустрічає гостей з усього краю, України та Європи. У нинішньому році останніх найбільше: маємо 11 угорських делегацій, 2 словацьких і чеська туристичні організації. Карпатський регіон і наша область зокрема є найвідвідуванішим краєм в Україні. І це змушує демонструвати туристам не тільки хорошу інфраструктуру, а й постійно вдосконалюватися в усіх сферах. Завдання Закарпаття – бути містком для співпраці європейських та українських туристичних компаній. Велика подяка всім, хто відгукнувся на наше запрошення і представляє свої регіони і свою продукцію тут. Бажаю всім конструктивної роботи і приємного перебування на закарпатській землі».

Перечинський район був гідно представлений різноманітною продукцією місцевих товаровиробників. Приємно вражали напої, морси, джеми, сиропи, консерви ТОВ «Джерела Карпат», відвідувачі  із задоволенням смакували сири  «Перечинської мануфактури» та сільської садиби «Турянський двір». Родзинкою перечинської презентації стала продукція фермерського господарства «Лавандова гора».

Упродовж дня роботи туристичної виставки-ярмарки її учасники та гості матимуть змогу відвідати майстер-класи з приготування закарпатських страв, виготовлення виробів народних промислів, продегустувати вина, сирну продукцію та медопродукти, переглянути туристичні відеоролики, взяти участь у різноманітних розіграшах. Для найменших відвідувачів працюватиме дитяча локація (дитячі дерев’яні велосипеди, великі шахи та пазли, лицарі та ходулісти).

Загалом у рамках  Міжнародного туристичного тижня в області, який розпочався сьогодні і триватиме до 27  вересня, в усіх районах і містах відбуватимуться різноманітні заходи.

   

 

   

Дата публікації: 19.09.2019 16:27:18