а Untitled Page

Голова РДА провела особистий виїзний прийом у с.Новоселиця

 

16 жовтня голова районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк провела особистий виїзний прийом громадян в с.Новоселиця. Мешканці мали можливість звернутись до керівника РДА зі своїми питаннями та пропозиціями.

Серед порушених питань були: проведення ремонту лінії телефонного зв’язку, покращення мобільного зв’язку, сприяння у виділенні коштів на продовження капітального ремонту сільського клубу, будівництво котельні на твердому паливі в навчально-виховному комплексі Новоселицької ЗОШ І-ІІ ст.- дошкільний навчальний заклад.

Голова адміністрації з`ясувала реальний стан справ  щодо надання освітніх та медичних послуг, функціонування закладів культури  на території сільської ради, інфраструктури доріг та ін. Звернення були як  особисті, так і  такі, що стосуються життєдіяльності села Новоселиця.

На всі питання заявники отримали відповіді та роз’яснення. Їх клопотання передані відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації для оперативного опрацювання та остаточного вирішення. Окремі з них взято на особистий контроль голови районної державної адміністрації.

 

Дата публікації: 16.10.2019 17:06:20