а Untitled Page

Сьогодні працівники соціальної сфери Перечинщини приймали вітання з професійним святом

 

Вже 20 років поспіль у першу неділю листопада в Україні вшановують соціальних працівників – людей, на яких покладена відповідальна і почесна місія. День працівників соціальної сфери – свято широкого загалу службовців, адже відзначають його працівники органів соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, Держпраці, Фонду соціального страхування, соціального захисту осіб з інвалідністю, служб у справах дітей, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення району, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Мар’яна Ладомиряк та Михайло Ласкін вручили спільні Подяки районної державної адміністрації та районної ради найкращим соціальним працівникам.

 Керівники району побажали всім міцного карпатського здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості та високого професіоналізму. 

Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми,  у Ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток,  а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу.

 

 

 

 

Дата публікації: 05.11.2019 16:50:18