а Untitled Page

Нарада про зміни та доповнення в Законі України „Про запобігання корупції”

 

05 листопада при голові райдержадміністрації Мар’яні Ладомиряк, за участі заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк, керівника апарату  райдержадміністрації  Надії Девіцької, керівників структурних підрозділів, спеціалістів  відбулася планова нарада.

На порядок денний було винесено питання щодо внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» (доповідач Туряниця В.В. – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації)

Туряниця В.В. звернув увагу державних службовців та посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України «Про запобігання корупції» та набрали чинності 18 жовтня.

Термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матер і дружини (чоловіка) сина (дочки).

Для вимог фінансового контролю членами сім’ї суб’єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов’язано спільним побутом та наявності взаємних прав та обов’язків.

На коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.

Нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції») набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

У ході наради було обговорено низку інших актуальних питань, дано конкретні доручення. 

Дата публікації: 05.11.2019 17:06:58