а Untitled Page

Голова РДА взяла участь у роботі звітно-виборної конференції Перечинської районної організації ветеранів України

 

7 листопада відбулася конференція Перечинської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь  голова районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, представники обласної, члени  районної організацій.

На порядку денному був звіт про роботу районної ветеранської організації за попередній рік.  , Члени районної ветеранської організації впродовж багатьох років демонструють активну життєву позицію, в міру своїх повноважень впливають на вирішення ряду проблем району.

За активну участь у громадському житті районну, особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді голова райдержадміністрації  відзначила подякою районної державної адміністрації Михайла Миковича  -  голову Перечинської районної організації ветеранів України. 

У ході голосування Миковича М.І. знову обрано головою Перечинської районної організації ветеранів України. Михайло Іванович окреслив  напрями  роботи ветеранської організації в майбутньому, визначив основні пріоритети в роботі та наголосив на плідній співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також під час заходу затверджено новий склад ради ветеранів, її президії,  голів відповідних комісій.

 

Дата публікації: 07.11.2019 18:14:28