а Untitled Page

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

 

Діюче законодавство України передбачає надання грошової компенсації на закупівлю житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, а також особам з інвалідністю I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, деяким категоріям осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей та внутрішньо переміщеним  особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, котрі потребують поліпшення житлових умов.
У Закарпатській області триває забезпечення житлом пільгових категорій громадян, а саме:
Забезпечення житлом учасників АТО/ООС
У 2019 році грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення  отримали 3 сім’ї (1 сім’я загиблого (Мукачівський р-н) та 2 особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи (м. Виноградів, м. Перечин)) на загальну суму 2,28 млн.грн. Станом на 11.11.2019 зазначеними сім’ями здійснюється пошук житла.
Забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав
У 2019 році грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення  отримала 1 сім’я особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав (м. Ужгород) на загальну суму 1,12 млн.грн. Станом на 11.11.2019 житло придбано.
Забезпечення житлом учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб
У 2019 році грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення  отримали 2 сім’ї внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО/ООС (м. Виноградів, м. Ужгород) на загальну суму 2,45 млн.грн. Станом на 11.11.2019 житло придбано 1 сім’єю (м. Ужгород) на суму 1 385,97 тис. грн, ще одна сім’я здійснює пошук житла.

Дата публікації: 13.11.2019 14:38:44