а Untitled Page

Проведено презентацію роботодавця – ПАТ «Укрзалізниця».

 

У межах підписаного Меморандуму про співпрацю Державного центру зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів для різних вікових та соціальних категорій населення, які спрямовані на збереження трудового ресурсу України, з 04.11.2019 по 15.11.2019 року проводиться декада професій залізничного транспорту.

            12 листопада 2019 року для безробітних, які перебувають на обліку в Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ та шукаючих роботу, проведено презентацію роботодавця – ПАТ  «Укрзалізниця».

            У проведенні семінару взяли участь: менеджер з персоналу  Ужгородської дистанції колії  Ірина Чуричканич та інженер відділу кадрів Ужгородської дирекції залізничних перевезень Любов  Ліщанська, які презентували для учасників семінару вакантні посади: монтер колії, складач поїздів,  черговий по переїзду, електрогазозварник та  ознайомили присутніх з характером та умовами праці, особливостями роботи фахівців на вакантних посадах, умовами для кар’єрного росту. Особливу увагу було звернено на прогресивну систему оплати праці та переваги колективного договору. Наголошено, що для бажаючих здобути професії, які затребувані на залізничному транспорті, є можливість професійного навчання.

            На підприємстві є можливість працевлаштувати осіб з інвалідністю, які шукають роботу за умови проходження медичного огляду. На підприємстві діє відповідний соціальний пакет: медичне страхування, путівки на оздоровлення для дітей,  право отримати безкоштовні разові квитки на проїзд у залізничному транспорті 1 раз в рік.

            Захід пройшов жваво. У ході спілкування безробітні отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

 

 

 

 

 

Дата публікації: 13.11.2019 16:08:37