а Untitled Page

Формування економічної грамотності та податкової культури серед школярів

 

        Днями відбулася зустріч фахівців Перечинської ДПІ Ужгородського управління ГУ ДПС у Закарпатській області з десятикласниками Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Мета зустрічі – ознайомлення підростаючого покоління із значенням та місцем податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства, формування економічної грамотності та податкової культури у школярів – майбутніх платників.

       Фахівці інспекції ознайомили дітей з податками сьогодення та наголосили, що сплата податків та зборів є  конституційним обов’язком  кожного громадянина. А у випадках порушення законодавства  платники  податків мають нести  відповідальність.

        Старшокласники також дізнались про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання у середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах у разі, якщо форма навчання буде платною. Учні не лише уважно слухали цікаву розповідь, але й брали активну участь в обговоренні питань та залюбки ділилися враженнями від почутого.

       Учнів зацікавили напрями діяльності податкової служби, про які розповіла начальник Перечинської ДПІ Ганна Мулеса.

     Отримані перші знання про бюджет та податки  сприятимуть не тільки зростанню податкової свідомості дітлахів, а й стануть в нагоді під час практичного використання податкових знань у їх дорослому житті.

        

За матеріалами Перечинської ДПІ Ужгородського

Управління ГУ ДПС у Закарпатській області

Дата публікації: 03.12.2019 17:48:11