а Untitled Page

Відбулося урочисте зібрання учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

10 листопада 2006 року Указом Президента України № 945/2006 була заснована пам’ятна дата — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (друга назва свята — «День ліквідатора»), який щорічно відзначається 14 грудня.

 Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

11 грудня в залі засідань районної ради відбулось вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Участь у заході взяли учасники ліквідації наслідків чорнобильської трагедії, голова районної державної адміністрації Мар`яна Ладомиряк,  голова районної ради Михайло Ласкін, заступник міського голови Віталій Кравець, керівник апарату райдержадміністрації Надія Девіцька, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Цвік, керівники структірних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ, громадськість.

Мар`яна Ладомиряк подякувала учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за їх героїзм, мужність і самовідданість, виявлені під час боротьби з наслідками катастрофи та побажала здоров`я, оптимізму і бадьорості духу.

Виступаючі запевнили, що лише спільними зусиллями влади і самих учасників аварії на ЧАЕС можна вирішувати проблеми цієї категорії населення і не допустити, щоб вони залишились сам на сам зі своїми бідами. Низько схиляємо голови перед їх родинами та вічна слава померлим.

У Свято-Миколаївському православному храмі міста  пройшов молебень за здоров’я ліквідаторів аварії на ЧАЕС та панахида за загиблими.

 За мужність, відданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, значний особистий внесок у забезпечення захисту населення, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС спільними грамотами районної державної адміністрації, районної ради, подяками Перечинської міської ради та грамотами Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області  було нагороджено учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

             За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, тісну співпрацю з громадською організацією „Союз Чорнобиль України" та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС громадська організація висловила подяку Вінницькій Ользі Миколаївні - сімейному лікарю амбулаторії загальної практики - сімейної медицини міста Перечин комунального некомерційного підприємства „Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Перечинської міської ради

          Цей День -  шана тим, хто з нами є сьогодні і пам`ять про тих, кого вже  нема серед живих.

 

    

 

    

 

    

Дата публікації: 11.12.2019 15:35:14