а Untitled Page

ЕКСКУРСІЯ НА СИРОВАРНЮ «ПЕРЕЧИНСЬКА МАНУФАКТУРА».

 

У рамках професіографічної екскурсії при сприянні центру зайнятості учні 9-10 класів Тур’я Пасіцької ЗОШ І – ІІІ ступенів відвідали сироварню «ПЕРЕЧИНСЬКА МАНУФАКТУРА».

 «Все починалося з хобі. Було дуже цікаво спробувати «зварити» сир. Наша перша сироварня була місткістю 20 літрів. Брак досвіду не завжди гарантував хороший результат. Нам довелося багато експериментувати. І після гарних відгуків про сир наших друзів та знайомих поступово прийшло розуміння, що цією справою будемо займатися як підприємці. Спочатку було трішки лячно: а чи вийде? Чи буде ринок збуту? Та ми ризикнули. Міська рада виділили нам в оренду приміщення, але воно було в доволі занедбаному стані. У 2016 році розпочали його ремонт. Для нас принциповим було дотримання всіх норм і вимог, тож до ремонту та оснащення цеху ми підійшли дуже відповідально.
Що стосується обладнання, то в нас була принципова позиція, щоб знайти його в Україні. Тож замовили все в Сумах. Придбали пастеризатор на 500 літрів, спеціальні столи, форми, які ви тут бачите»,- розповіла пані Тетяна Синєльникова.

Учні дізналися, що робота з сиром надзвичайно ретельна, акуратна, а найголовніше – постійна. Особливо, що стосується афінажу - процесу дозрівання сиру, коли його треба постійно перевертати, підтримувати сталу температуру і вологість. Бо сир, як дитина, потребує постійної уваги. Все залежить від того, як сировар дотримується технологій. Орієнтовно з 10 літрів молока виходить 1 кілограм сиру. Стандартний вихід у сироварів 10 відсотків сиру від загальної кількості молока. «Важлива не тільки його кількість, але й якість. Бо що у корови на язиці – те у сировара у сирі. Тому смачний справжній сир не може бути дешевим продуктом», - зауважує Тетяна Синєльникова.
І кульмінація екскурсії – дегустація сирів. Сказати, що це смачно - нічого не сказати. Різноманіття сирів, їх неперевершений смак вражає!

Можливо хтось із школярів у майбутньому обере для себе такий фах – сировар і працюватиме у перспективній для Закарпаття галузі – сироробній.

 

 

 

 

Дата публікації: 12.12.2019 14:51:52