а Untitled Page

Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти

 

 В Україні триває поетапний обов’язковий перехід на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР (міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів).

Насамперед, це стосувалося великих потужностей, а до 20 вересня 2019 року всі українські підприємства харчової галузі, в тому числі і  заклади освіти, охорони здоров’я  та соціального обслуговування, які надають послуги з харчування, в тому числі постачальники та перевізники харчових продуктів, мають впровадити цю систему.  Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти, охорони здоров’я  та соціального обслуговування буде здійснюватися за новими правилами.

Днями у залі засідань Перечинської районної ради за участі представника Управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Хаєвича А. А., начальника Перечинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Низовця В. М., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Цапика В. Й. з цього приводу  відбулося навчання керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти району щодо впровадження системи НАССР (міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках) та виконання регіонального плану заходів щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району, затвердженого розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації 11.11.2019 № 614.

 

 

Дата публікації: 13.12.2019 14:26:09