а Untitled Page

Новини

Шановні жителі Перечинщини. Вітаю Вас із Днем української писемності та мови. Мова – це душа нації, її генетичний код. Українська мова з її тисячолітньою історією і високою духовною культурою – це основа для єдності держави і духовна гарантія її майбутнього.
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
7 листопада відбулася конференція Перечинської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Мар’яна Ладомиряк, представники обласної, члени районної організацій.
Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року запровадити сервіс призначення пенсій та отримання довідок за допомогою мобільного додатка.
6 листопада, за дорученням Директора Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Олександра Литвиненка, радник при дирекції НІСД Світлана Мітряєва передала голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку підписаний Меморандум про співпрацю.
Сторінки«««12345»»»