а Untitled Page

Новини

Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності до кінця 2019 року ліквідувати тотальну корупцію у сфері державного архітектурно-будівельного контролю та містобудування. Відповідне завдання Володимир Зеленський поставив перед міністром розвитку громад та територій України Альоною Бабак на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та Кабінетом Міністрів у Офісі Президента.
05 листопада при голові райдержадміністрації Мар’яні Ладомиряк, за участі заступника голови райдержадміністрації Марини Чомоляк, керівника апарату райдержадміністрації Надії Девіцької, керівників структурних підрозділів, спеціалістів відбулася планова нарада.
Вже 20 років поспіль у першу неділю листопада в Україні вшановують соціальних працівників – людей, на яких покладена відповідальна і почесна місія. День працівників соціальної сфери – свято широкого загалу службовців, адже відзначають його працівники органів соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, Держпраці, Фонду соціального страхування, соціального захисту осіб з інвалідністю, служб у справах дітей, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів.
Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує, що 29 листопада 2019 року в м.Київ (Готель Україна, вул. Інститутська, 4) заплановано провести Перший земельний форум «ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ ТА ЛІЗИНГУ».
Сьогодні, 5 листопада, Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук публічно презентував допрацьований проект Державного бюджету-2020. “Сформувати бюджет розвитку в теперішніх умовах - задача не з простих. Тим більше, цей і наступний рік - пікові з точки зору погашення та обслуговування наших зовнішніх зобов`язань. Для забезпечення належного рівня соціальної підтримки та соціального захисту вся наша робота спрямована на підвищення соціальних стандартів та добробуту кожної української родини”, - підкреслив Олексій Гончарук.
Сторінки«««23456»»»